درباره لنز

لنز طبی فصلی چه نوع لنزی است؟

لنز طبی فصلی

اگر استفاده از لنزهای طبی روزانه یا یکبار مصرف از لحاظ هزینه برای شما مناسب نیست و شما فکر میکنید دور انداختن لنز طبی روزانه در پایان روز مثل دور انداختن یک لباس است، پیشنهاد ما استفاده از لنزهای طبی فصلی است. که با توجه به شرایط و مدت استفاده تا حداکثر 3 ماه قابل استفاده هستند. و از لحاظ اکسیژن رسانی به چشمان شما هم بسیار عالی و مناسبند.

برای انتخاب لنز طبی فصلی باید چند نکته مهم را در نظر بگیرید:

  1. لنز طبی فصلی با آب رسانی بالا
  2. لنز طبی فصلی مناسب شرایط خشکی چشم شما (در صورتی که دچار خشکی چشم هستید برای انتخاب نوع لنز طبی فصلی با کارشناسان ما مشورت کنید).
  3. کمپانی تولید لنز طبی فصلی (با توجه به اینکه هر کمپانی با ویژگی ها و مصرف خاصی لنز طبی را تولید می کند باید به این نکته توجه ویژه ای کنید).
  4. محدوده نمره لنز طبی فصلی
  5. میزان عبور اکسیژن در لنز طبی

لنزهای طبی روزانه را هم مثل لنزهای دیگر پایان روز یا زمانی که نیاز ندارید باید بوسیله محلول شستشوی لنز طبی شستشو دهید تا ضدعفونی و تمیز شوند همچنین جالنزی خود را هم با محلول بشویید سپس لنزها را تا استفاده بعدی درون آن قرار دهید. نکات زیر برای استفاده بهتر از لنز طبی فصلی مهم است:

  • توجه کنید که با لنزهای طبی فصلی هم نمیتوانید شب ها بخوابید.
  • به طور کلی با هیچ نوع لنزی (به جز لنزهای داخل چشمی) نمیتوان خوابید.
  • لیپید، پروتئین، کلسیم و باکتری هایی که روی لنز شما قرار میگیرند باید به وسیله محلول لنز مناسب کاملا تمیز و ضدعفونی شوند.

بهترین برند های لنز طبی فصلی:

شماره واتس اپ و مشاوره رایگان 09907630693

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − 1 =