درباره تیم لنزبیوتی

مجموعه لنزبیوتی با تلاش شبانه روزی تیمی مجرب در زمینه استاندارهای انواع لنزهای تماسی (طبی، طبی رنگی، رنگی و لنز سخت یا هارد) و محلول های شستشوی لنز تماسی به صورت کاملا علمی پایه ریزی شده است.
این مجموعه برای انتخاب مطمئن افرادی که نیاز به استفاده از انواع لنز طبی را دارند شروع به کار کرده تا با محصولاتی که از لحاظ علمی و سلامتی مورد تایید هستند نیازهایشان برطرف شود.
در این مسیر یک تیم که تجربه چندین ساله در زمینه عینک، عدسی و انواع لنز های طبی دارند با مدیریت اپتومتریست نازنین زینب محمدی شروع به خدمت رسانی به همه افرادی که نیاز به محصولات چشمی مثل لنز طبی و رنگی دارند کرده است. گروه لنزبیوتی آماده خدمت رسانی و مشاوره تخصصی به شما عزیزان است.

بنز-درباره-ما-1
اعضای تیم لنزبیوتی
Picture of مسئول فنی
مسئول فنی

اپتومتریست نازنین زینب محمدی
فارغ التحصیل رشته کارشناسی بینایی سنجی سال 1396 و دارای پنج سال سابقه طبابت در رشته اپتومتری است.
با توجه به ورود افراد غیرمتخصص به حوزه فروش و اهمیت سلامت چشم افرادی که از انواع لنزهای چشمی استفاده می کنند، تصمیم به شروع فعالیت خود در حوزه فروش آنلاین لنز گرفت. تا با استفاده از تخصص خود در جهت ارتقای سلامت چشم ها در کنار زیبایی گام مهمی برداشته باشد.

Picture of مدیر فروش
مدیر فروش

احسان حاتم مراد
پنج سال سابقه در حوزه عدسی های عینک و عدسی های جذبی، و 4 سال تجربه طراحی سایت و فروشگاه های اینترنتی باعث شد به عنوان مدیر فروش فروشگاه لنزبیوتی فعالیت کنند.