P: سولوتیکا

S: لنز سولوتیکا

A: لنز رنگی سولوتیکا

درباره لنز سولوتیکا

در زمینه تولید لنز کمپانی سولوتیکا از سال 1949 در کشور برزیل شروع به کار کرده و بیش از 70 سال قدمت دارد. نکته جالب درباره لنز سولوتیکا این است که تمام رنگ های شگفت انگیز لنز سولوتیکا را از رنگ های زیبای طبیعی در برزیل الهام میگیرد. از سبزهای تیره جنگل های بارانی آمازون گرفته تا رنگ های آبی روشن و خاکستری آبشار ایگوازو Iguazo استفاده کرده اند. برزیل نه تنها بزرگترین کشور آمریکای جنوبی است، بلکه سرزنده ترین کشور در دنیا است. و کمپانی سولوتیکا از این طریق دنیای رنگارنگ خود را با همه مردم دنیا به اشتراک می گذارند.

لنز رنگی سولوتیکا در دو نوع فصلی (3 ماهه) و سالانه موجود است.

کالکشن لنز سولوتیکا

  • مجموعه هیدروکور Hidrocorمحبوب ترین رنگ های لنز رنگی سولوتیکا در این دسته قرار دارند. لنزهای رنگی سولوتیکا هیدروکور بدون دور هستند و برای استفاده روزانه بسیار مناسبند.

لنز رنگی سالانه هیدروکور سولوتیکا

لنز رنگی سولوتیکا ریو

لنز رنگی سولوتیکا ریو

  • کالکشن رنگ های طبیعی Natural Colors: لنز رنگی سولوتیکا مدل نچرال کالر دوردار هستند و چشم را بزرگتر از چیزی که هست نشان میدهند و یا به عبارتی دارای بزرگنمایی هستند. لنز رنگی سولوتیکا مدل Natural Colors در 9 رنگ موجود است.

لنز رنگی سالانه نچرال سولوتیکا

کالکش لنز رنگی فصلی سولوتیکا

این کالکشن از لنز سولوتیکا فصلی (3 ماهه) است و دارای رنگ های جذاب و با آب رسانی بالا لنز سولوتیکا در چشم شما بسیار راحت است. لنز رنگی فصلی سولوتیکا در 5 رنگ جذاب موجود است.

لنز رنگی فصلی هیدروکور سولوتیکا

مشاهده فیلترها

هیچ محصولی یافت نشد.