معرفی برند دهب

با توجه به کیفیت بالا و طراحی و رنگ آمیزی منحصر به فرد لنز دهب تصمیم گرفتیم معرفی کوتاهی از آن داشته باشیم.

به طور انحصاری توسط یکی از تولید کنندگان برجسته کره ای به نام  Waleed Optics تولید شده است. این کمپانی در طراحی لنز های طبی رنگی دهب نهایت دقت و سلیقه را به خرج داده و آن را حتی برتر از آخرین مد روز دنیا به بازار عرضه کرده است و با فاصله از سایر برند های لنز رنگی پیشتاز است. برای همین است که این برند توانسته در مدت کمی، قسمت اعظمی از بازار فروش لنز های طبی رنگی را از آن خود کند.

لنز رنگی روزانه دهب

این محصول در دو کالکشن “GOLD” و “PLATINUM” روانه بازار شدند که در سه طرح بافت مختلف و 29 رنگ طبقه بندی شده اند، این تنوع طراحی و رنگ آمیزی میتواند هر سلیقه ای را تامین کند.

از دیگر مزیت های لنز های طبی رنگی دهب میتوان به این نکته اشاره کرد که این لنز با طول عمر روزانه و سالانه در دسترس هستند و ازین رو ما میتوانم آنها با طول عمر های مختلف را به افراد با شرایط چشمی متفاوت پیشنهاد کنیم.

لنز دهب  در دو حالت  لنز آرایشی (بدون نمره) و لنز طبی (نمره دار) موجود میباشند. این لنز جهت اصلاح نزدیک بینی (نمرات  از 0.5- تا 6.00-) موجود است.

نکته ای که لنز دهب را از سایر برند ها متمایزکرده است، رنگ آمیزی متفاوت و بزرگنمایی بالا و طبیعیآن می باشد. لنز های سالانه آن با دیامتر (14/8mm)  و لنز روزانه با دیامتر(14.2mm) موجود است. از لحاظ رنگ آمیزی به هیچ برندی شباهت ندارند و ورق زدن کاتالوگ، هر کسی را برای مصرف لنز وسوسه میکند!

ظرافت، کیفیت و استاندارد ایمنی بالا، این لنز را طی چند سال به معروف ترین لنز های طبی رنگی تبدیل کرد. لنز دهب با بسته بندی بسیار شکیل به دست مصرف کننده رسیده است و این تیر آخر کمپانی Waleed Optics برای جذب و شیفته کردن مصرف کننده بوده است.

اکسیژن رسانی، راحتی در چشم و دوام این لنز بسیار بالاست و در صورت رعایت اصول مراقبت از لنز تماسی، مصرف این لنز هیچ گونه عواقب و حتی خشکی چشمی ایجاد نمی کند.

بنابراین شما با هر شرایط چشمی (نمره دار و بدون نمره) میتوانید با این لنز زیبایی و شادابی چشمانتان را چند برابر کنید.

این کمپانی لنز دهب را در شش رنگ در سال 2014 راه اندازی کرد تا در سال 2018 به جمع بیست و نه رنگ طبقه بندی شده در سه گروه طراحی منحصر به فرد برسد و این داستان ادامه دارد …

مشاهده فیلترها

هیچ محصولی یافت نشد.