روش های ارسال کالا در لنزبیوتی

تمامی سفارش های ثبت شده 24 الی 72 ساعت بعد از ثبت سفارش (در صورت موجود بودن محصول) ارسال می شوند.
مشتریان محترم روش های ارسال تمامی سفارش ها به روش های زیر انجام می شوند:

ارسال با پست سفارشی:

مدت زمان رسیدن بسته هایی که با پست سفارشی ارسال میشوند، از زمان تحویل به دفاتر پستی 7 الی 10 روز کاری است. در صورتی که روش پست سفارشی را انتخاب کردید می توانید سفارش خود را از صفحه پیگیری سفارش پیگیری کنید.

توجه: زمان تحویل پست سفارشی نسبت به پست پیشتاز طولانی تر است.

 ارسال با پست پیشتاز:

در صورتی که سبد خرید شما بیشتر از 300 هزار تومان باشد، در قسمت تسویه حساب بصورت خودکار روش ارسال محصول با روش پست پیشتاز بصورت رایگان انتخاب می شود. در صورتی که روش پست پیشتاز را انتخاب کردید می توانید سفارش خود را از صفحه پیگیری سفارش پیگیری کنید.

توجه: زمان تحویل پست پیشتاز نسبت به پست سفارشی سریع تر است.

 ارسال با پیک موتوری (مخصوص شهر تهران و قم):

در صورتی که در قسمت تسویه حساب روش ارسال را ارسال با پیک (مخصوص شهرهای تهران و قم) انتخاب کردید، لازم است حتما قبل از ثبت سفارش با پشتیبانی سایت (09907630693) هماهنگی های لازم انجام شود.

لازم به ذکر است هزینه ارسال با پیک (مخصوص شهر قم و تهران) بر عهده مشتریان محترم می باشد. که هزینه آن را تیم پشتیبانی نسبت به آدرس اعلام می کنند.

توجه: در صورتی که روش ارسال با پیک (مخصوص شهرهای تهران و قم) را انتخاب کردید پیگیری سفارش را از طریق تیم پشتیبانی انجام دهید.

توجه: زمان تحویل پست پیشتاز نسبت به پست سفارشی سریع تر است.

ارسال با تیپاکس:

در صورتی که ارسال شما توسط تیپاکس انجام شود، هزینه سفارش بصورت پس کرایه (پرداخت در مقصد) ثبت می شود. و اگر روش تیپاکس را انتخاب کردید می توانید سفارش خود را از صفحه پیگیری سفارش پیگیری کنید.

توجه: زمان تحویل تیپاکس نسبت به انواع پست سریع تر است.