لنز جانسون  ACUVUE معتبرترین مارک معرفی شده توسط متخصصان مراقبت از چشم در جهان است. این برند لنز طبی دارای نوآوری های EYE-INSPIRED هستند تا با هر شرایط چشمی بتوانید دنیای خود را به وضوح ببینید و احساس راحتی کنید.

مشخصات لنز جانسون؛ نکات مهم برای خرید لنز جانسون

لنز جانسون، با بالاتربن میزان اکسیژن رسانی و حفط رطوبت بالا بر سطح چشم، یکی از راحت ترین لنز های طبی هستند. در این مطلب به تمام انواع لنز های جانسون طبی میپردازیم و در انتهای این مطلب شما به راحتی میتوانید برای خرید لنز جانسون اقدام کنید. تمام انواع لنزهای برند جانسون اند جانسون و پایین ترین قیمت لنز جانسون در لنز بیوتی موجود می باشد.

لنز جانسون؛ یک لنز طبی فصلی مناسب و اقتصادی

  • لنز Acuvue، با بلوک UV برای سلامت چشم، به محافظت از چشمان شما در برابر اشعه خطرناک خورشید کمک می کند.
  • این لنز، با کمک آنتی اکسیدان ها به راحتی بیشتر لنز در چشم کمک میکند.
  • تکنولوژی BLINK (یا همان حرکت کمتر لنز ذر چشم های آستیگمات) یکی از مزیت های لنز آستیگمات جانسون است.
  • این محصول فوق العاده مخصوص چشم های آستیگماتیسم، با طراحی چهار ناحیه تثبیت کننده به ثابت ماندن لنز کمک می کند.
  • برای راحتی بیشتر چشمان شما، این محصول با لبه های نازک طراحی شده است.
  • رطوبت بی نظیر این لنز برای رطوبت رسانی و آبرسانی داخلی جهت کمک به احساس شادابی چشم های شما بسیار کمک می کند.
  • لنز های مخصوص پیر چشمی جانسون، برای افرادی که به سن پیرچشمی رسیده اند ساخته شده است، و با این نوع لنزها میتوانید دید دور و نزدیک خوبی داشته باشید.

راحتی فوق العاده با تکنولوژی HYDRACLEAR® PLUS 

تکنولوژی HYDRACLEAR® PLUS مناسب برای کار با دستگاه های دیجیتال و محیط های چالش برانگیز است. محیط های بدون تهویه مطبوع، سرد یا هوای خشک و غبارآلود می توانند باعث ناراحتی و تحریک چشم ها شوند. لنز جانسون Oasys با فناوری HYDRACLEAR® PLUS کمک می کند تا با ایجاد یک لایه اشک پایدار روی سطح چشم شما، راحتی استثنایی را در محیط های چالش آور فراهم کند. این لنزها به صورت ماهانه با نسخه های اصلاح نزدیک بینی و دوربینی در دسترس هستند.

لنز جانسون ماهانه (فصلی) با بهترین قیمت، خرید آنلاین در لنزبیوتی

لنز جانسون طبی فصلی

  • بلاک اشعه خطرناک خورشید UV: لنز جانسون دارای بالاترین سطح محافظت در برابر اشعه ماورا بنفش است.
  • فناوری HYDRACLEAR® PLUS: این تکنولوژی به شما کمک می کند تا یک لایه اشک پایدار داشته باشید و همیشه سطح چشم شما مرطوب بماند.

لنز آستیگمات جانسون؛ مناسب برای افرادی که آستیگمات دارند

 خانواده لنز جانسون، ثبات بینایی ( عدم حرکت زیاد لنز آستیگمات در چشم) را در لنز آستیگمات ایجاد کرده تا افرادی که دارای نمره چشم آستیگمات هستند بتوانند از لنز آستیگمات جانسون استفاده کنند.

لنز آستیگمات جانسون بصورت ماهانه (فصلی) بدون رنگ موجود است. در این محصول، نمرات آستیگمات  0.75-، 1.25-، 1.75-، 2.25- و 2.75- قابل سفارش هستند. خرید لنز جانسون مدل آستیگمات را با بهترین قیمت از لنزبیوتی تهیه کنید. لنزبیوتی ضمانت بهترین قیمت را به تمامی مشتریان می دهد.

لنز آستیگمات جانسون ماهانه یا فصلی، با بهترین قیمت خرید آنلاین در لنزبیوتی

لنز جانسون طبی روزانه

اگر چشمان شما از خیره شدن به دستگاه های دیجیتال یا کار در محیط های بدون تهویه مناسب احساس خستگی می کند، این لنز روزانه با تکنولوژی ساخت HydraLuxe می توانند به شما کمک کنند. اگر نگهداری و بهداشت لنز طبی برای شما کاری دشوار است، و یا مشغله های کاری زیادی دارید به شما لنز جانسون روزانه را پیشنهاد می دهیم.

این لنزها را در ابتدای روز در چشم قرار می دهید و سپس در انتهای روز روزانه را از چشم خود خارج و به سطل زباله می اندازید. لنزهای روزانه از لحاظ آب رسانی لنز و راحتی به مراتب بهتر از سایر لنزها هستند. خرید لنز جانسون مدل روزانه کاملا مقرون به صرفه است، چرا که نسبت به لنزهای روزانه دیگر قیمت مناسب تر در عین حال کیفیت بالایی هم دارد.

لنز روزانه جانسون مدل مرطوب، برای استفاده روزانه با بهترین قیمت خرید آنلاین در لنزبیوتی

اصلاح پیر چشمی

با استفاده از این نوع لنز پیر چشمی، برای PRESBYOPIA، حتی در یک محیط چالش برانگیز دید همزمان نزدیک و دور را خواهید داشت.

این مقاله بر گرفته از سایت رسمی کمپانی تولید لنز جانسون می باشد: https://www.acuvue.com

جمع بندی

اگر بخواهیم در یک پاراگراف کوتاه ارزش خرید لنز جانسون را نسبت به بقیه لنزها مقایسه کنیم؛ میتوانیم اینطور بگوییم که قیمت لنز جانسون در لنزبیوتی جزو کمترین قیمت هاست. تنها نکته ای که باید دقت داشته باشید این است که تاریخ انقضای لنز بالا باشد. (تنها دلیلی که بعضی از سایت ها قیمت پایین تر عرضه می کنند، تاریخ انقضای کم لنز است.) همچنین برای مقایسه کیفیت لنز جانسون نسبت به بقیه لنزهای ماهانه یا فصلی میتوان گفت که یکی از بهترین لنزهاست و همه افراد می توانند از این لنز بدون هیچ مشکلی استفاده کنند. حتی اگر خشکی چشم هم داشته باشید، میتوانید از لنز جانسون مدل مرطوب آن استفاده کنید تا خشکی چشم شما رفع شود. یک کلام؛ خرید لنز جانسون یک انتخاب مطمئن است.

شماره تماس جهت مشاوره با کارشناسان لنز بیوتی انتخاب لنز آکوویو مناسب چشم شما: 09907630693