فروشگاه تخصصی لنز طبی و رنگی لنزبیوتی تاکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این سایت دارد. این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات است که این فروشگاه از کاربران سایت جمع آوری می کند. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها

شما با ثبت نام در سایت، مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی،شماره تماس، آدرس ایمیل، آدرس پستی و … را در اختیار ما قرار می دهید. در برخی موارد خاص اطلاعات شرکت شما نیز جهت صدور فاکتور های رسمی مورد نیاز است که در حین مراحل ثبت نام توسط شما در اختیار ما قرار خواهد گرفت .

شما پس از ورود به حساب کاربری ٬ به عنوان کاربر ما شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش ها پرداخت ها و اطلاعات فردی شما در اختیار فروشگاه تخصصی لنز طبی و رنگی لنزبیوتی، محفوظ خواهد بود مگر در موازد الزام قانونی.

اطلاعاتی از قبیل IP شما اطلاعات کوکی ها و صفحات مشاهده شده توسط شما را نیز نگهداری خواهد کرد. از اینگونه اطلاعات تنها در موارد اگهی و خبرنامه و محتویات متناسب با شما استفاده خواهد شد و در اختیار سازمان ها و افراد غیر قرار نخواهد گرفت.

فروشگاه تخصصی لنز طبی و رنگی، اطلاعات شما را حذف نخواهد کرد بجز در مواردی که شما از قوانین منعکس شده در بخش شرایط و ضوابط تخطی نموده و به غیراز قوانین حفظ حریم به عملکرد شما وجود داشته باشد.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

شما می توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به حساب کاربری من تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در سایت وارد کرده اید.

حساب شما قابلیت حذف شدن از سیستم توسط خود شما را نداشته و این کار تنها توسط مدیر فروشگاه امکانپذیر است.

محدودیت دسترسی به اطلاعات

فروشگاه تخصصی لنز طبی و رنگی دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها مدیران سایت که ارتباط مستقیم با کاربران دارند دسترسی به کلیه اطلاعات خواهند داشت.

امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سیستم را داده باشیم. در صورت هرگونه سوال و یا پرسشی درخواست خود را با شماره 09907630693 و یا از طریق بخش تماس با ما به اشتراک بگذارید.

این رویه و قوانین فروشگاه تخصصی لنز طبی و رنگی لنز بیوتی تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین بین المللی ناظر بر کالا های قابل ارائه این مجموعه و از آنجا که این قوانین در سطح دنیا به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، این فروشگاه حق تغییرات آتی در قوانین را بـدون اعـلام قبلـی بر خود محفوظ می داند و بازدید كننده موظف به كسب آگاهی از این تغییرات به همین طریق و در همـین قـسمت از سایت می باشد. بدیهی است ادامه استفاده از خدمات سایت به هر نحو دلیل بر پـذیرفتن شـرایط جدیـد خواهد بود.