لنز فوکسون محصول کشور کره جنوبی یکی از پر فروش ترین لنز های چشمی در مراجعات حضوری و آنلاین ماست، از این رو تصمیم گرفتیم با معرفی تخصصی لنز طبی و لنز رنگی فوکسون شما را در انتخاب بهترین لنز طبی یا رنگی مورد نیازتان یاری کنیم.رضایت مصرف کنندگان این محصول در حدی بوده است که میتوانیم به راحتی بگوییم، کافیست یکبار از یکی از محصولات این لنز استفاده کنید تا در گروه طرفدارانش قرار گیرید  و سبد خرید خود را از آن پر کنید.

 بررسی ویژگی های طبی لنز فوکسون

 • لنز فوکسون محصول کشور کره با حجم آب 38% راحتی و اکسیژن رسانی بسیار بالایی برروی قرنیه دارد و در صورت رعایت اصول مراقبت از لنز های تماسی ، لنز های فوکسون به هیچ عنوان منجر به خشکی چشم و یا بیماری های خاص چشمی نمیشوند.
 • دیامتر لنز فوکسون طبی 14mm است و بزرگنمایی طبیعی و بسیار زیبایی بر روی قرنیه دارد.این لنز سالانه است و میتوان به مدت یکسال از آن استفاده کرد.
 • لنز های رنگی فوکسون با بزرگنمایی 14.2mm , 14.5mm  به بازار لرائه میشوند.
 • طراحی و رنگ آمیزی زیبا و در عین حال دوام و طول عمر بالا این محصول شگفت انگیز را از مقرون به صرفه ترین لنز های طبی و رنگی قرار داده است.
جهت انتخاب آسان شما، در اینجا لنز فوکسون به 5 گروه لنز چشمی دسته بندی میشود تا بتواند سلایق و نیاز های  متفاوت را تامین کنند.

لنز طبی فوکسون (شفاف و بدون رنگ)

لنز طبی فوکسون برای رفع ضعف بینایی تولید شده و به جای عینک مصرف میشود. این لنز روی قرنیه چشم هیچ تغییر رنگی ایجاد نمیکنند و تنها برای رفع مشکل بینایی مصرف میشود. این محصول فوق العاده مانند سایر لنز های طبی، بدون رنگ میباشد و ازین رو دقت بیشتری برای حمل و رعایت بهداشت لنز میطلبد. لنز طبی فوکسون مناسب کسانیست که دوست دارند لنز را جایگزین عینک کنند اما نمیخواهند تغییری در چهره شان به وجود بیاید.لنز های طبی فوکسون برای اصلاح نزدیک بینی روانه بازار شده اند و از نمره ی 0.5- تا 20.00– موجود می باشد.در صد آب آن 38%، راحتی و اکسیژن رسانی بسیار بالایی بر سطح قرنیه چشم دارند و در صورت رعایت اصول مراقبت از لنز طبی هیچگونه بیماری و یا خشکی چشمی ایجاد نمیکنند. مصرف کنندگان این لنز طبی میتوانند روزانه لنز را در چشم خود بگذارند و شب ها قبل از خواب لنز طبی خود را از چشم خارج کنند، با محلول لنز شستشو دهند و در جالنزی پر از محلول قرار دهند.متریال این محصول polymacon  و برای مصرف سالانه عرضه میشوند که این دوام بالا خرید و مصرف این لنز با کیفیت را مقرون به صرفه میکند. شما میتوانید با رعایت بهداشت به مدت یکسال از عمر مفید لنز خود استفاده کنید و باید بعد از گذشت یکسال از باز کردن پلمپ لنز، آن را دور بیاندازید.

لنز رنگی فوکسون

در دو کالکشن لنز رنگی کلاسیک و لنز رنگی جدید (new) به بازار عرضه شده است. اگرچه کیفیت ،متریال و فرآیند ساخت دو کالکشن لنز رنگی کلاسیک و لنز رنگی جدید دقیقا یکی بوده و از لحاظ جنس، اکسیژن رسانی و حتی بسته بندی هیچ تفاوتی ندارند، اما کالکشن لنز رنگی جدید (new) با تاخیر به نسبت کالکشن لنز رنگی کلاسیک و با طراحی و رنگ آمیزی جدید تر و با بزرگنمایی بیشتر وارد بازار شده است.هر دو کالکشن این لنز از متریال Polymacon و با طول عمر یک ساله تولید میشوند ازین رو خرید آن با توجه به دوام بالا و رنگ آمیزی متنوع و زیبا برای استفاده روزانه به مدت یکسال بسیار مقرون به صرفه است.حجم آب آن 38% میباشد که منجر به راحتی لنز بر سطح چشم و میزان اکسیژن رسانی بالا به سطح چشم میشود. در صورت رعایت اصول مراقبت از لنز های چشمی، این لنزها به هیچ عنوان منجر به خشکی چشم یا بیماری های مربوط به چشم نمیشوند.تفاوت لنزهای فوکسون کلاسیک و کالکشن جدید چیست؟
 1. کالکشن جدید لنز های فوکسون از رنگی های روشن تری نسبت به کالکشن قدیمی تر برخوردارند.
 2. دیامتر لنز های رنگی کتالکشن جدید 14.5mm  میباشد که به نسبت لنز های کلاسیک بزرگنمایی بیشتری به چشم ها می دهد.

کالکشن کلاسیک فوکسون از هفده کد رنگ تشکیل شده است،

سه رنگ در تناژ قهوه ای (عسلی بدون دور، عسلی دور مشکی، قهوه ای عسلی دور مشکی)

لنز رنگی فوکسون brown 1لنز رنگی فوکسون brown 2لنز رنگی فوکسون brown 3سه رنگ در تناژ سبز (سبز ، سبز دور مشکی، سبز عسلی دور مشکی)

لنز رنگی فوکسون green 1لنز رنگی فوکسون green 2لنز رنگی فوکسون green 3سه رنگ در تناژ طوسی (طوسی؛ طوسی دور مشکی، طوسی عسلی دور مشکی)

[/ لنز رنگی فوکسون gray 1لنز رنگی فوکسون gray 2لنز رنگی فوکسون gray 3

سه رنگ در تناژ آبی (آبی ،آبی دور مشکی ، آبی عسلی دور مشکی).

لنز رنگی فوکسون blue 1لنز رنگی فوکسون blue 2لنز رنگی فوکسون blue 3این 12 رنگ به صورت کلاسیک و برای افراد علاقمند به لنز های رنگی طبیعی که تغییری طبیعی در چهره ایجاد میکنند ارائه شده است.4 رنگ دیگر کالکشن کلاسیک، به لنز های ICE معروف هستند، این 4 لنز طراحی بسیار زیبا و طبیعی ای دارند و توصیه میکنیم اگر به دنبال خرید لنز رنگی بدون دور هستید حتما لنز های ICE (یخی) را ببینید.لنز عسلی ICE فوکسون، لنز طوسی ICE فوکسون ، لنز سبز ICE فوکسون ، لنز آبی ICE فوکسونلنز رنگی فوکسون ice blueلنز رنگی فوکسون ice grayلنز رنگی فوکسون ice greenلنز رنگی فوکسون ice hazelو اما معرفی آخرین رنگ از کالکشن کلاسیک:لنز مشکی، در مورد لنز مشکی فوکسون باید بگوییم، لنز مشکی صرفا برای برجسته کردن و بزرگنمایی قسمت رنگی چشم به کار میرود و به کسانی که دوست دارند گیرایی و تیرگی چشم های خود را حفظ کنند و فقط چشمانی برجسته تر و بزرگتر داشته باشند این لنز جذاب را توصیه می کنیم. علاوه بر این رنگ مشکلی این محصول از لنز های رنگی مورد پسند آقایانِ علاقه مند به مصرف لنز رنگی است که دوست دارند چشم هایی زییا تر، بزرگتر و تیره تر اما بدون تغییر رنگ و روشنی داشته باشند.

کالکشن جدید لنز رنگی فوکسون:

کالکشن جدید از ۷ رنگ تشکیل شده است، این هفت رنگ، طبق آخرین مد روز دنیا و برای جذب افراد علاقه مند به استفاده از لنز رنگی طبق آخرین مد، تولید و طراحی شده اند. کالکشن جدید از معدود لنز های رنگی است که علاوه بر کیفیت و راحتی بالا، رنگ آمیزی بی نظیر و به روزی دارد. از این رو این کالکشن در فروشگاه حضوری ما به لنز عروس نیز معروف است، زیرا این محصول، با حجم آب 38% اکسیژن رسانی بسیار بالا و در نتیجه راحتی بالایی بر سطح قرنیه ایجاد میکند. که این عامل احتمال خشکی چشم، اشک ریزش و قرمزی چشم حین مصرف لنز را به صفر میرساند. ازین رو میتوانیم به راحتی این محصول فوق العاده را به عروس خانم ها که زیبایی، سلامت و تازگی چشم هایشان از اهمیت بالایی بر خوردار است و باید در روز عروسی لنز را ساعات طولانی در چشمشان نگه دارند پیشنهاد دهیم. کالکشن جدید بر دو رنگ طوسی و کاراملی (روشن تر از عسلی) تاکید داشته است. زیرا امروزه این دو رنگ در طراحی و ساخت لنز های رنگی بسیار پر طرفدار شده اند.لنزهای رنگی فوکسون در دو نوع، لنز رنگی آرایشی (صرفا برای زیبایی) و لنز طبی رنگی (نمره دار) برای اصلاح نزدیک بینی از نمره ی 0.5- تا 8.00- موجود میباشند.

لنز فوکسون اوشن گری

پیکسل طراحی رنگ اوشن گری مخلوطی از رنگ طوسی، آبی آسمانی و سبز مایل به طوسی است.طراحی لنز اوشن گری بدون دور بوده و ازین رو در عین طبیعی جلوه کردن در چشم، زیبایی و بزرگنمایی خاص خود را به چشم میدهد. در صورتی که از مصرف لنز های رنگی مرسوم خسته شده اید و به دنبال لنز رنگی ای طبیعی اما متفاوت هستید، لنز رنگی اوشن گری OCEAN GRAY میتواند تنوع مورد نظرتان را برای چهره ی شما به ارمغان آورد. (رنگ اوشن گری پر فروش ترین لنز رنگی یک سال اخیر در فروش حضوری و آنلاین ما بوده است.) لنز رنگی اوشن گری فوکسون به صورت نمره دار تا نمره ی (-8.00) و بدون نمره یا آرایشی (صرفا زیبایی) موجود است.

لنز رنگی فوکسون اوشن گریocean grayلنز فوکسون مارین

اما کالکشن جدید، سلیقه ی افراد علاقه مند به لنز رنگی دور دار را نیز تامین کرده است! لنز اوشن گریم فوکسون به صورت دور دار و با بزرگنمایی بیشتر، با نام مارین برای افراد علاقه مند به لنز رنگی دور دار و بزرگنمایی بالا طراحی و به بازار عرضه شده است. لنز رنگی مارین فوکسون به صورت نمره دار تا نمره ی (-8.00) و بدون نمره یا آرایشی (صرفا زیبایی) موجود است.

لنز رنگی فوکسون مارین marinلنز فوکسون گلدن یلو

لنز رنگی گلدن یلو فوکسون، با پیکسل های رنگی طوسی و طراحی فوق العاده را میتوان به عنوان طبیعی ترین لنز رنگی موجود نامگذاری کرد، این لنز رنگی به حدی در عین زیبایی طبیعی است، که به آقایان، خانم هایی که نمی‌خواهند غیر طبیعی تغییر کنند و حتی خانم های محجبه توصیه میشود. با استفاده از لنز رنگی گلدن یلو فوکسون زیبایی چشم های شما دو چندان میشود اما کسی باور نمی‌کند که در چشم شما لنز باشد! این رنگ به صورت نمره دار و بدون نمره (آرایشی زیبایی) موجود میباشد، لنز گلدن یلو فوکسون مناسب افراد با مو و ابرو های تیره و روشن می باشد و محدودیتی ندارد. لنز گلدن یلو فوکسون به صورت نمره دار تا نمره ی (-8.00) و بدون نمره یا آرایشی (صرفا زیبایی) موجود است.

لنز رنگی فوکسون golden yellowلنز فوکسون کارامل

لنز رنگی کارامل فوکسون، لنز کارامل یا کرمی (caramel) لنز مورد علاقه ی آرایشگران و عکاسان! لنز رنگی کارامل فوکسون یکی از طبیعی ترین لنز های کارامل موجود می باشد. لنز کارامل چشم را روشن و خاکی رنگ می‌کند و زیبایی چشم و میکاپ فرد را دو چندان نشان می دهد، همینطور در زمان عکاسی و زیر نور خورشید چهره را بسیار زیبا تر و تازه تر میکند. ازین رو توصیه ی بسیاری از آرایشگران حرفه ای لنز کارامل می باشد. اگر موهای روشنی دارید در انتخاب لنز رنگی کارامل فوکسون شک نکنید. لنز کارامل فوکسون به صورت نمره دار تا نمره ی (-8.00) و بدون نمره یا آرایشی (صرفا زیبایی) موجود است.

لنز رنگی فوکسون caramelلنز فوکسون وارم هازل یا کارامل دوردار

کمپانی تولید لنز رنگی فوکسون در مورد لنز رنگی کارامل هم سلیقه ی افراد علاقه مند به لنز رنگی دور دار را در نظر گرفته و ازین رو لنز رنگی کارامل را به صورت دور دار با چند رگه ی مشکی نیز به بازار عرضه کرده است. اگر شما موهای تیره ای دارید و فکر می کنید با توجه به ابرو های تیره لنز رنگی کارامل به چهره ی تان نمی آید ، لنز رنگی وارم هیزل فوکسون میتواند زیبایی تان را چند برابر کند، علاوه بر این برای استفاده ی روز مره نیز بسیار زیبا و طبیعی جلوه میکند و با وجود روشن بودن اما حتی بدون آرایش هم طبیعی و زیبا به نظر می‌رسد. لنز warm hazel فوکسون به صورت نمره دار تا نمره ی (-8.00) و بدون نمره یا آرایشی (صرفا زیبایی) موجود است.

لنز رنگی فوکسون وارم هازلwarm hazelلنز فوکسون یلو براون

لنز یلو براون فوکسون که ما آن را لنز طلایی نامیدیم! طراحی و رنگ آمیزی این رنگ بسیار خاص و منحصر به فرد است. این لنز با رگه های طلایی ظاهر بسیار متفاوتی به خود گرفته و میتواند مکمل چهره ای با موهای  بلوند باشد، اگر به دنبال لنز رنگی خاص و چهره ای خیره کننده در مراسمات و ملاقات هایتان هستید، حتما به رنگ Yellow Brown Foxcon نگاهی بیاندازید. لنز Yellow Brown فوکسون به صورت نمره دار تا نمره ی (-8.00) و بدون نمره یا آرایشی (صرفا زیبایی) موجود است.

لنز رنگی فوکسون yellow brownلنز فوکسون ایووری یا عاج فیلی

رنگ آخر هم رنگ ivory فوکسون (عاج فیلی) که ترکیبی از پیکسل های کارامل و طوسی می‌باشد و اصطلاحا به رنگ خاکی معروف است. طراحی بدون دور لنز رنگی ایوری فوکسون نیز از پر فروش ترین لنز های رنگی است و جدا از استفاده ی روزمره، با میکاپ و در مراسمات زیبایی دو چندانی پیدا میکند. این رنگ برای هر دو گروه با موهای تیره و یا روشن قابل استفاده و زیباست. لنز رنگی ایوری فوکسون به صورت نمره دار (از نمره ی 0تا 8.00-) و بدون نمره یا آرایشی موجود می باشد.

لنز رنگی فوکسون ivory

مراقبت از لنز طبی و رنگی فوکسون :

لنز فوکسون، سالانه است و از زمان باز کردن پلمپ لنز در صورت رعایت اصول مراقبت از لنزچشمی ، تا 12ماه با راحتی و وضوح دید بالا قابل استفاده هستند. طریقه ی مصرف لنز و رعایت بهداشت لنز تاثیر زیادی در عمر و راحتی لنز چشمی شما دارد، در صورت رعایت اصول مراقبت از لنز چشمی فوکسون ، میتوانید تا روز آخر تاریخ انقضای  لنز فوکسون تان در کمال راحتی و بدون ایجاد هیچ مشکل چشمی از آن استفاده کنید.
 • اولین نکته اینکه لنز فوکسون طبی یا رنگی خود را قبل از انجام آرایش در چشمتان بگذارید و از تمیزی پلک و مژه ها مطمئن شوید. (برای انتخاب درست لوازم آرایشی که با لنز چشمی سازش دارند اینجا کلیک کنید).
 • مسئله ی بعدی شستشوی کامل دستهاست برای حمل لنز، زیرا بزرگترین مشکلات چشمی با لنز نتیجه ی ورود میکروب توسط دست به لنز چشمی یا چشم است.
 • سپس دست های خود را با دستمال یا حوله ای تمیز که پرز ندهد خشک کنید. (زیرا آب شهری دارای باکتری آکانتوموبا میباشد که توانایی آسیب رسانی و ایجاد عفونت در چشم را با انواع لنز های چشمی دارد).
 • اگر ناخن های بلندی دارید بدانید که لنز و قرنیه شما در خطر جدی است. پس بهتر است از اپلیکاتور های گذاشتن و برداشتن لنز استفاده کنید، این اپلیکاتور ها همچنین به افراد با انگشتان بزرگ و آقایان توصیه میشود. زیرا ناخن های بلند حین گذاشتن و برداشتن به لنز فوکسون آسیب می زنند و از طول عمر لنز کم میکنند.
 • لنز چشمی تان جا به جا نشود!  این نکته ی کوچک  مشکلات بزرگی را به همراه داشته ، پس حتی اگر نمره چشمهایتان برابر است یا لنز شما طبی نیست باز هم مراقب باشید!
 • موقع گذاشتن لنز فوکسون در چشم از پشت و رو نبودن لنز چشمی تان مطمئن شوید حال لنز را برای قرار دادن در چشم روی انگشت سبابه ی خود بگذارید.
 • انجام آرایش را بعد از گذاشتن لنز فوکسون در چشم شروع کنید، با لنز چشمی تان حمام نکنید، نخوابید، در صورت مصرف تافت یا اسپری چشم هایتان را ببندید یا مدام پلک بزنید تا لنز طبی فوکسون شما آسیب نبیند.
 • همچنین در آفتاب بهتر است روی لنزتان عینک آفتابی بزنید تا احساس خشکی چشم نداشته باشید.
 • خارج کردن لنز طبی فوکسون از چشم، قبل از اقدام به پاک کردن آرایش باید انجام شود!
 • لازم نیست لنز طبی فوکسون را در یخچال قرار دهید، در آخر از کاملا بسته بودن درب محلول لنز و جا لنزی مطمئن شوید.
 • به هیچ عنوان به جای مصرف محلول لنز از آب ، آب مقطر ، سرم و … استفاده نکنید زیرا عمر لنز را به شدت کاهش میدهد ، رنگ لنز را خراب میکند و هیچ توجیه بهداشتی و میکروب زدایی ندارد ، سعی کنید از بهترین محلول ها انتخاب کنید و در صورت نیاز به مشاوره با ما تماس بگیرید یا کامنت بگذارید.
 • جا لنزی های خود را هر 3 ماه یکبار عوض کنید.

آموزش گذاشتن لنز طبی و رنگی فوکسون در چشم :

بعد از انتخاب لنز طبی و رنگی فوکسون اولین نکته روش صحیح گذاشتن لنز چشم است. اگر بار اول است که میخواهید از لنز چشم استفاده کنید، باید بگوییم نگران نباشید ما از صفر تا صد گذاشتن و برداشتن لنز چشم را به شما آموزش میدهیم، زیرا گذاشتن و برداشتن صحیح لنز فوکسون در سلامت لنز و پاره نشدن زود هنگام آن بسیار اهمیت دارد.
 1. قبل از شروع: دستهای خود را با صابون (ترجیحا صابون مایع و بدون عطر آنتی باکتریال) بشویید و با حوله بدون پرز خشک کنید. پیشنهاد میکنیم لنز چشم فوکسون  خود را همیشه با یک ترتیب مشخص در چشم بگذارید. مثلا ابتدا چشم راست بعد چشم چپ. به این صورت لنز طبی خود را هیچوقت جابجا نمیگذارید، لنز چشم راست را با دست راست و لنز چشم چپ را با دست چپ باید بگذارید. دقت داشته باشید که لنز هر چشم مخصوص همان چشم است و چه از لنز طبی فوکسون استفاده کنید چه لنز بدون نمره فوکسون (آرایشی) نباید لنز هایتان با هم جا به جا شوند.
 2. بررسی کنید که لنزها برعکس نباشند، برای این کار لنز چشم را روی نوک انگشت خود قرار داده و اگر لنز شبیه یک فنجان بود و لبه های آن شبیه لبۀ فنجان بود لنز طبیعی است. بعضی از لنزهای طبی نشانه ای برای بررسی کردن برعکس بودن یا نبودن آن دارند، مثلا در لنز رنگی معمولا به دلیل پررنگ تر بودن پیکسل های رنگی روی لنز، تشخیص پشت وروی لنز راحتتراست.
 3. چشمهای خودتان را باز نگه دارید، با دست آزاد خود پلک بالایی را به آرامی نگه دارید تا چشمتان بسته نشود. با دستی که لنز روی آن است با انگشت دیگرش پلک پایینی را به آرامی بکشید، جلوی آینه بایستید، یک حوله تمیز زیر دستتان پهن کنید تا اکر احتمالا برای دفعات اول لنز فوکسون از دستتان افتاد. روی دستمال تمیز بیافتد.
 4. لنز طبی را در چشم بگذارید، دست خود را ثابت نگه دارید و لنز چشم را با انگشت اشاره یا به وسیله ی اپلیکاتور حمل لنز روی چشم بگذارید. سپس به بالا نگاه کنید و به آرامی پلک خود را رها کنید و چشم خود را ببندید تا لنزفوکسون به درستی روی چشم شما قرار بگیرد. این مراحل را برای چشم دیگر هم تکرار کنید
در اینجا به طور مختصر به نکات مهم گذاشتن لنز چشم پرداختیم، شما میتوانید کامل تر در مطلب طرز گذاشتن لنز چشم ، در این مورد بخوانید و در گذاشتن لنز چشم حرفه ای شوید.چالش بعدی در استفاده از لنز چشم طرز برداشتن لنز چشم به طور صحیح است. در برداشتن لنز طبی از چشم باید بسیار محتاط باشیم تا به لنز چشم و قرنیه خود آسیب نرسانیم.نکته بعدی در استفاده از لنز فوکسون طرز برداشتن لنز چشمی به طور صحیح است. در برداشتن لنز از چشم باید بسیار محتاط باشیم تا به لنز فوکسون و قرنیه خود آسیب نرسانیم.آموزش برداشتن لنز طبی و رنگی فوکسون از چشم:در اینجا نکات مهم برداشتن لنز را مطرح میکنیم ، در مطلب طرز برداشتن لنز چشم  میتوانید به طور کامل نکات مهم و فوت و فن برداشتن لنز چشم را ببینید و در برداشتن لنز مثل حرفه ای ها عمل کنید.
 1. مطمئن شوید دستانتان تمیز و خشک است: از چشم راست خود شروع کنید تا لنزها جابجا نشوند. به سمت بالا نگاه کرده و با انگشت میانی پلک پایین خود را با دقت و آرام بکشید.
 2. انگشت اشاره خود را به آرامی روی لنز قرار دهید: به سمت بالا نگاه کنید و با انگشت خود لنز را به آرامی سمت پایین بکشید تا لنز روی سفیدی چشم شما بیاید. اگر ناخن های بلند دارید بهتر ااست از اپلیکاتور های برداشتن لنز چشم استفاده کنید.
 3. لنز را به ارامی روی چشم قرار دهید: لنز را بین انگشت شست و انگشت اشاره قرار داده و لنز را بردارید. برای لنز چشم چپ خود هم این مراحل را تکرار کنید.
 4. بعد از برداشتن لنزها: اگر لنزهایتان لنز روزانه یا یکبار مصرف است آنها را دور بیاندازید. اما اگر لنز سالانه یا سالانه است آنها را به دقت با محلول شستشوی لنز تمیز و ضدعفونی کنید. هرگز لنزهای طبی خود را با آب شیر نشویید.
بعد از خرید لنز چشم حال باید به دنبال بهترین مایع لنز باشیم . زیرا حتی با داشتن بهترین لنز ، اگر شستشو و ضد عفونی لنز چشم درست انجام نگیرد. لنز چشم کیفیت و راحتی خود را از دست می دهد.

انتخاب محلول لنز مناسب لنز طبی و رنگی فوکسون:

 • بعد از مشاوره و انتخاب لنز فوکسون حتما از اپتومتریست یا چشم پزشکتان درباره‌ی محلول شستشوی لنز مناسب سوال کنید.
 • مایع شستشوی لنز چشم خود را از مطب های اپتومتری، سایت های فروش لنز دارای اینماد تهیه کنید. زیرا محلول لنز بی کیفیت، تاثیر مستقیم بر کاهش عمر و عدم راحتی با لنز چشمی فوکسون دارد.
 • انتخاب صحیح محلول‌ شستشو و نگهداری لنز در حس رضایت و راحتی لنز تاثیر بسزایی دارد.
 • مایع شستشو و نگهداری لنز چشم نرم با مایع لنز چشم سخت متفاوت‌ است، بنابراین آنها را به جای یکدیگر استفاده نکنید و لنز طبی فوکسون تان را با محلول لنز سخت نشویید! اگر شناختی در مورد تفاوت این دو نوع محلول ندارید و نمیدانید چطور انتخاب کنید از کاشناسان لنز بیوتی سوال کنید.
 • به هیچ عنوان لنز فوکسون را در آب یا شامپو نگهداری نکنید!!! این خود شروع عفونت و حساسیت است …
 • بعد از اینکه مایع لنز را داخل جا لنزی ریختید، فورا درب مایع لنز را ببندید، زیرا محلول لنز به وسیله میکروارگانیسم‌های موجود در فضای آزاد آلوده خواهد شد.
اگر میخواهید بیشتر در مود مایع لنز بدانید اینجا کلیک کنید تا بتوانید حرفه ای تر مایع لنز مناسب خودرا انتخاب کنید.اگر قبلا از محلول لنزی استفاده کرده اید که با آن راحت نبودید و با سوزش و قرمزی چشم همراه بوده حتما با کارشناسان ما مطرح کنید تا راهنماییتان کنند و انتخاب سالم و راحتتری داشته باشید.

برای مشاوره انتخاب و خرید لنز فوکسون: 09907630693